teknobursa group logo
Hizmetlerimiz
Web Tasarım
Web Yazılım
Entegrasyonlar
Cloud Hosting
Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Referanslar
Blog
İletişim
tr
en
Web Tasarım
Paylaş
Web Tasarımı, Web Yazılımı, E-Ticaret Siteleri
 

WEB

Hedef kitlenize hitap edecek şekilde ve profesyonelce  hazırlanmış bir web tasarımı, müşterilerinizin ve hedef kitlenizin bilinçaltında sizin hakkınızda olumlu izler bırakacak, hatırlanmanıza ve web sitenizin sürekli ziyaret edilmesinde önemli bir etken olacaktır.

 

Bir markayı dinlemek, neye ihtiyacı olduğunu anlamak ve hedef kitlesine nasıl sesleneceğini, nasıl bir yüz ile web dünyasında yerini almasını gerektiğini anlatmak işimizin keyifli yanlarından. Ama bu işin esas keyfi projeyi A’dan Z’ye tasarlayarak hayata geçirmek. Özgün tasarımlarımız ve etkin uygulamalarımızla, iş ortaklarımızı web dünyasında bir adım öne taşımak için çalışıyoruz

 

YAZILIM

Güzel bir tasarım ile bitmiyor işler. Bu tasarım hayata geçirilemedikten sonra en güzel web sitesi ancak duvarımızda ya da masamızda süs olarak kalabiliyor. Bizim için içerisinde bulunduğumuz bu dijital dünyada özenerek hazırladığımız tasarımların hayata geçişlerini izlemek, bu projeleri ihtiyacı olan dilde temiz ve en az yüzü kadar güzel bir şekilde programlamak ayrı bir keyif.

 

SÜRDÜRÜLEBİRLİK

Babel Tasarım & Yazılım ekibi olarak bizler iyi fikrin değerine inanırız. Ama bir o kadar da bu fikirlerin sürdürülmesi çok önemlidir. Bu işi yapmamızın en büyük sebeplerinden biri, iş ortaklarımızın istediği şeyleri hayata geçirebilmekten duyduğumuz keyif. Ve birçok proje yayına çıktıktan sonra esas iş başlıyor ve biz de projeye imza atılırken duyduğumuz heyecan ile projenin sürdürülebilir olması için çalışıyoruz.

 

MOBİL UYGULAMALAR

Son 5 yıl içinde akıllı telefonların hayatımızda ne kadar önemli bir yer edindiğini hepimiz gördük. Böyle bir dönemde, ellerimizde akıllı telefonlar ve tabletler ile yaşıyoruz. Biz de elimizden düşmeyen bu cihazlar için kullanışlı mobil uygulamalar üretiyoruz. Uygulamaları ihtiyacınıza göre tasarlıyor, programlıyor ve hayata geçirmekten keyif alıyoruz.

 

SEO

Arama Motorları Optimizasyonu, bir web sitesi projesinin en son ve en önemli aşamasıdır. Gerekli optimizasyonları yapılmayan, yazılımsal kriterleri yerine getirilmeyen bir web sitesinin Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer alması mucizelere bağlıdır. Arama sonuçlarında sitenizin üst sıralarda çıkabilmesi için iki farklı çalışmayı aynı anda yapmaktayız. Bunlar;

 

1-  Web site içi optimizasyonlar. (Kaynak kodlar ile yazılımsal çalışmalar)

2-  Web site dışı optimizasyonlar.(Trafik artırıcı müdahaleler, link exchange vs.)