teknobursa group logo
Referanslar
Web Tasarım
Web Yazılım
Entegrasyonlar
Cloud Hosting
Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Referanslar
Blog
İletişim
tr
en
Dr. Nalan Erdem Web Sitesi & Yönetim Paneli
Paylaş

http://www.nalanerdem.com

 

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu Uzman Doktor Nalan Erdem, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim Dalı'ndaki ihtisasından sonra bir buçuk yıl süre ile aynı bölümde çalışmıştır. Ankara ve Bursa'da çeşitli hastanelerde uzman olarak görev aldıktan sonra, kendi özel muayenesinde çalışmalarına devam etmektedir. 

Anesteziyoloji ve Reanimasyon ihtisası boyunca ilgi duyduğu ağrı tedavisi kapsamında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde Akupunktur Sertifikasyon Programını tamamlamıştır. "Auriculotherapy" konusunda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen isimlerden biri olan Dr. Mehmet Fuat ABUT’un kliniğindeki bir sene boyunca çalışmalara katılmıştır. 

Ağrı tedavisi için yola çıkmış olmasına rağmen; sonuç odaklı tedavi protokolü ve hastaları ile kurduğu pozitif iletişim sebebiyle çok zorlu bir süreç olan obezite tedavisindeki başarılarıyla isim yapmıştır. 

Sürekli gelişen ve kendini güncelleyen tıp dünyasındaki son gelişmeleri takip edebilmek için ulusal ve uluslararası kongrelere katılmaya devam etmektedir. 

Hacettepe Üniversitesi'nden mezun olan Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Adnan Erdem ile evlidir ve Güz adında bir erkek çocuk annesidir.

 

Yazılım Teknolojileri ;

HTML5, CSS3, PHP5, JQuery, MYSQL .